Magic Metropol társasház fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

közgyűlés jegyzőkönyv + levélre válasz + alaprajz + face + idézés

Go down

közgyűlés jegyzőkönyv + levélre válasz + alaprajz + face + idézés Empty közgyűlés jegyzőkönyv + levélre válasz + alaprajz + face + idézés

Témanyitás by katus Csüt. Aug. 06, 2020 9:46 pm

Sziasztok!
- Valaki megkapta már e-mailon az utolsó közgyűlés jegyzőkönyvét?
- A közös képviseletünknek mennyi napon belül kell válaszolni egy-egy levelünkre? Van erre valami szabály? Régebben több hét/hónap is eltelt, mire visszaírtak. Jelenleg 2 hétnél tartok és és ugyanazt a levelet, pár nap csúszással már 3X küldtem el, de még semmi válasz nem érkezett.
- Másnál is van eltérés az alaprajznál? Visszaírt a képviselet ezzel kapcsolatosan valakinek?
- Volna kedve valakinek face oldalt nyitni? Azon könnyebben beszélhetnénk egymással.
- Okt. 26-ra kaptam idézést a Bíróságtól Dózsa Józseffel kapcsolatos csalási ügyben. Más is kapott idézést?
Sziasztok. Kata.

katus
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó

Hozzászólások száma : 17

Vissza az elejére Go down

közgyűlés jegyzőkönyv + levélre válasz + alaprajz + face + idézés Empty Re: közgyűlés jegyzőkönyv + levélre válasz + alaprajz + face + idézés

Témanyitás by gaborp Csüt. Aug. 06, 2020 9:59 pm

Hello!
- Nem.
- Szerintem nincs rá szabály. Jobban jársz, ha megpróbálod felhívni őket, vagy bemész az irodába.
- Van eltérés, nem is kevés, de a közgyűlésen abban maradtunk, hogy először utána járnak, hogy megvan e a kivitelezési dokumentáció a Bau-Fix-nél, mert ha igen, akkor lehet, hogy nem kell ezzel vesződni.
- Ha gondolod nyugodtan csinálj Facebook csoportot, hátha ott nagyobb lesz az aktivitás.
- Mi nem voltunk benne a büntetőügyben (mivel nem a Herminától vettük a lakást), ezért ebben sajnos nem tudok segíteni.

Üdv,
Gábor
gaborp
gaborp
Tag
Tag

Hozzászólások száma : 8

közgyűlés jegyzőkönyv + levélre válasz + alaprajz + face + idézés Empty Re: közgyűlés jegyzőkönyv + levélre válasz + alaprajz + face + idézés

Témanyitás by katus Pént. Aug. 07, 2020 9:05 am

Köszönöm szépen kedves Gábor!
Valamit jó írásban kapni, mert arra lehet hivatkozni.
Rajtam kívül, ha valaki csinál face csopit.....Smile
Köszi a gyors választ. Smile
Szép napot kívánok!

katus
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó

Témanyitás by ggszabo Vas. Aug. 09, 2020 9:40 am

Szia Kata!
Én is kaptam idézést, október 26-ra. Valami oknál fogva ezt és az előzőt is kétszer kaptam meg, két külön borítékban.
A FB csoportot támogatom.
Üdv,

Gábor

ggszabo
Tag
Tag

Hozzászólások száma : 4

Témanyitás by katus Vas. Aug. 09, 2020 1:53 pm

Köszönöm szépen kedves Gábor!
Egyszer valamilyen oknál fogva e-mailon küldött nekem a bíróság egy levelet, amiben lemondták a tárgyalást. Ekkor hívtam fel őket, h. én semmilyen idézést nem kaptam korábban. Visszaírtak, pedig többet is küldtek, de "nem keresett" (vagy valami ilyesmi) jelzéssel visszament. Mivel számot nem mondtak, így nem tudtam a postán reklamálni. Abban maradtunk, az ügyintéző megnézi a címem, hátha elírták. Utána jött ez az idézés. Az is macerás lehet, ha kétszer jön, mert az + út a postára esetleg.
13:00-ra hívtak be?
Hátha valakinek kedve lesz facet indítania....

katus
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó

Témanyitás by ggszabo Hétf. Aug. 10, 2020 10:11 am

Igen, nekem is 13:00 az időpont az idézésen.

ggszabo
Tag
Tag

Hozzászólások száma : 4

Témanyitás by katus Kedd Aug. 11, 2020 10:57 am

Köszi a visszajelzést neked is. Smile

katus
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére